We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
pajala

Film Freak - 510 Film Ratings

Member Since: Nov 29, 2011

Location: Germany

more Recent Ratings
50 12% Let the Sunshine In (2017) - Jul 25, 2021
75 54% Beauty and the Beast (2017) - Jul 24, 2021
80 73% Lion (2016) - Jul 17, 2021
70 38% The Dressmaker (2015) - Jun 19, 2021
65 25% Pieds nus sur les limaces (2010) - May 31, 2021
80 73% Never Let Me Go (2010) - May 21, 2021
70 38% Dirty Dancing (1987) - May 20, 2021
50 12% Breathe (2017) - May 04, 2021
60 20% But Beautiful (2019) - Apr 08, 2021
40 5% To Catch a Thief (1955) - Apr 05, 2021