pakarhamed

pakarhamed
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2018
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 3% 300 (2007) - Rated 04 Apr 2018
65 11% Philadelphia (1993) - Rated 04 Apr 2018
75 53% Schindler's List (1993) - Rated 04 Apr 2018
70 30% A Few Good Men (1992) - Rated 20 Jan 2018
76 65% The Green Mile (1999) - Rated 20 Jan 2018
69 19% Minority Report (2002) - Rated 20 Jan 2018
100 96% Life Is Beautiful (1997) - Rated 20 Jan 2018
95 88% Rosemary's Baby (1968) - Rated 20 Jan 2018
87 73% The Devil's Advocate (1997) - Rated 20 Jan 2018
90 80% Léon: The Professional (1994) - Rated 20 Jan 2018