palettec

palettec
Movie Buff - 265 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 89% The Avengers (2012) - Rated 06 Sep 2013
78 41% The Score (2001) - Rated 12 Mar 2013
75 32% Across the Universe (2007) - Rated 12 Mar 2013
85 76% Primary Colors (1998) - Rated 12 Mar 2013
75 32% The Ides of March (2011) - Rated 12 Mar 2013
78 41% Wag the Dog (1997) - Rated 12 Mar 2013
80 56% Mystery Men (1999) - Rated 12 Mar 2013
80 56% Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Rated 12 Mar 2013
60 4% Behind Enemy Lines (2001) - Rated 12 Mar 2013
60 4% Nacho Libre (2006) - Rated 12 Mar 2013