panajanka

panajanka
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2015
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: jujuju

more Recent Ratings

100 99% Hababam sinifi sinifta kaldi (1976) - Rated 22 Jul 2015
82 43% Drive (2011) - Rated 22 Jul 2015
83 50% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 22 Jul 2015
80 30% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 22 Jul 2015
85 66% Taken (2008) - Rated 22 Jul 2015
82 43% Big Hero 6 (2014) - Rated 22 Jul 2015
87 85% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 22 Jul 2015
84 56% Kick-Ass (2010) - Rated 22 Jul 2015
79 21% The Green Hornet (2011) - Rated 22 Jul 2015
85 66% The Equalizer (2014) - Rated 22 Jul 2015