pandora22

pandora22
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 12 May 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 89% Solaris (2002) - Rated 12 May 2019
85 35% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 12 May 2019
87 41% Independence Day (1996) - Rated 12 May 2019
96 76% Autómata (2014) - Rated 12 May 2019
100 89% Moon (2009) - Rated 12 May 2019
45 12% Eraserhead (1977) - Rated 12 May 2019
40 8% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 12 May 2019
40 8% Battleship Potemkin (1925) - Rated 12 May 2019
96 76% Three Colors: Red (1994) - Rated 12 May 2019
80 26% Seven Samurai (1954) - Rated 12 May 2019