papyrus

papyrus
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2010
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 91% Waltz with Bashir (2008) - Rated 16 Sep 2011
76 47% Days of Heaven (1978) - Rated 16 Aug 2011
80 55% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 14 Aug 2011
80 55% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 14 Aug 2011
80 55% The Bourne Identity (2002) - Rated 14 Aug 2011
88 71% A Time for Drunken Horses (2000) - Rated 14 Aug 2011
50 12% The Kid (2000) - Rated 11 Jul 2011
68 30% Paul (2011) - Rated 28 Jun 2011
90 78% True Grit (2010) - Rated 23 Jun 2011
50 12% Walking Tall (2004) - Rated 12 Jun 2011