Paradol

paradol
Film Freak - 605 Film Ratings
Member Since: 29 May 2006
Location: Seattle
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 99% Léon: The Professional (1994) - Rated 15 May 2013
90 96% Naked Lunch (1991) - Rated 06 Jan 2013
50 17% Street Fighter: The Legend of Chun-Li (2009) - Rated 08 Jan 2012
82 82% Christmas Vacation (1989) - Rated 08 Jan 2012
84 86% Let the Right One In (2008) - Rated 08 Jan 2012
80 77% The Dark Knight (2008) - Rated 20 Dec 2009
72 61% No Country for Old Men (2007) - Rated 20 Dec 2009
78 73% The Prestige (2006) - Rated 20 Dec 2009
88 92% Black Dynamite (2009) - Rated 12 Dec 2009
86 89% Brain Candy (1996) - Rated 01 Nov 2007