paranaxia*

paranaxia
Movie Buff - 257 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2019
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 81% Hvordan vi slipper af med de andre (2007) - Rated 09 Jun 2019
90 89% The Kingdom (1994) - Rated 09 Jun 2019
85 81% The Idiots (1998) - Rated 09 Jun 2019
55 40% Europa Report (2013) - Rated 09 Jun 2019
10 1% Babylon 5: The Legend of the Rangers (2002) - Rated 08 Jun 2019
30 8% Babylon 5: The River of Souls (1998) - Rated 08 Jun 2019
75 65% Babylon 5: Thirdspace (1998) - Rated 08 Jun 2019
80 74% Babylon 5: The Gathering (1993) - Rated 08 Jun 2019
95 97% Babylon 5 (1994) - Rated 08 Jun 2019
85 81% Star Trek: Deep Space Nine (1993) - Rated 08 Jun 2019