parinaz

parinaz
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2021
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 45% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 28 Mar 2021
20 10% I Am Legend (2007) - Rated 28 Mar 2021
60 45% P.K. (2014) - Rated 28 Mar 2021
70 73% Intouchables (2011) - Rated 28 Mar 2021
60 45% Forrest Gump (1994) - Rated 28 Mar 2021
80 89% Transcendence (2014) - Rated 28 Mar 2021
70 73% The Celestine Prophecy (2006) - Rated 28 Mar 2021
70 73% Big Fish (2003) - Rated 28 Mar 2021
60 45% The Devil's Advocate (1997) - Rated 28 Mar 2021
70 73% What Dreams May Come (1998) - Rated 28 Mar 2021