paris_r1

parisr1
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2013
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 76% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 20 Oct 2013
70 28% Finding Forrester (2000) - Rated 20 Oct 2013
75 53% My Blueberry Nights (2007) - Rated 20 Oct 2013
75 53% Forrest Gump (1994) - Rated 20 Oct 2013
85 91% The Sea Inside (2004) - Rated 20 Oct 2013
85 91% No Country for Old Men (2007) - Rated 20 Oct 2013
75 53% Battle in Seattle (2007) - Rated 20 Oct 2013
70 28% Young Adult (2011) - Rated 20 Oct 2013
70 28% To Rome with Love (2012) - Rated 20 Oct 2013
70 28% The Vow (2012) - Rated 20 Oct 2013