park3240

park3240
Cinema Addict - 1568 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 72% The Nice Guys (2016) - Rated 26 Jun 2016
95 88% This Filthy World (2006) - Rated 26 Jun 2016
80 67% Synecdoche, New York (2008) - Rated 26 Jun 2016
99 91% Sweet Smell of Success (1957) - Rated 26 Jun 2016
90 81% Laura (1944) - Rated 26 Jun 2016
98 91% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 26 Jun 2016
100 95% The Magnificent Ambersons (1942) - Rated 26 Jun 2016
87 75% Toy Story (1995) - Rated 26 Jun 2016
90 81% Birdman of Alcatraz (1962) - Rated 26 Jun 2016
85 72% Papillon (1973) - Rated 26 Jun 2016