parques

parques
Movie Buff - 167 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2017
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 33% Click (2006) - Rated 11 Dec 2017
91 78% The Truman Show (1998) - Rated 11 Dec 2017
80 33% Beverly Hills Cop II (1987) - Rated 11 Dec 2017
50 1% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 11 Dec 2017
50 1% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 11 Dec 2017
90 71% Ex Machina (2015) - Rated 11 Dec 2017
70 7% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 11 Dec 2017
85 53% Spectre (2015) - Rated 11 Dec 2017
85 53% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 11 Dec 2017
80 33% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 11 Dec 2017