partydroid

partydroid
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 14 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 2% The Blind Side (2009) - Rated 15 May 2017
90 42% Alien (1979) - Rated 14 May 2017
90 42% Finding Dory (2016) - Rated 14 May 2017
90 42% Ratatouille (2007) - Rated 14 May 2017
95 65% A Cat in Paris (2010) - Rated 14 May 2017
40 10% Dredd (2012) - Rated 14 May 2017
90 42% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 14 May 2017
100 95% The Princess Bride (1987) - Rated 14 May 2017
97 82% Arrival (2016) - Rated 14 May 2017
90 42% The Martian (2015) - Rated 14 May 2017