pataranski

pataranski
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2016
Location: Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 20% Phenomenon (1996) - Rated 01 Aug 2016
95 89% Birdman (2014) - Rated 01 Aug 2016
90 66% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 01 Aug 2016
80 28% True Lies (1994) - Rated 01 Aug 2016
90 66% Monster (2003) - Rated 01 Aug 2016
87 53% Back to the Future (1985) - Rated 01 Aug 2016
25 1% Deja Vu (2006) - Rated 01 Aug 2016
95 89% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 01 Aug 2016
84 36% A Few Good Men (1992) - Rated 01 Aug 2016
95 89% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 01 Aug 2016