patgregs

patgregs
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 13 May 2022
Location: Bronxville, New York, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 77% Inglourious Basterds (2009) - Rated 13 May 2022
93 87% The Dark Knight (2008) - Rated 13 May 2022
88 50% Eureka Seven (2005) - Rated 13 May 2022
94 90% Mob Psycho 100 (2016) - Rated 13 May 2022
87 42% Fire Force (2019) - Rated 13 May 2022
91 77% Neon Genesis Evangelion (1995) - Rated 13 May 2022
89 56% Your Name. (2016) - Rated 13 May 2022
90 67% A Silent Voice (2016) - Rated 13 May 2022
92 83% Vinland Saga (2019) - Rated 13 May 2022
90 67% Made in Abyss (2017) - Rated 13 May 2022