patik35

patik35
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 73% 45 Years (2015) - Rated 14 Feb 2017
90 84% Fargo (1996) - Rated 14 Feb 2017
90 84% Rosemary's Baby (1968) - Rated 14 Feb 2017
83 63% The Handmaiden (2016) - Rated 14 Feb 2017
65 6% Straw Dogs (1971) - Rated 14 Feb 2017
80 46% Room (2015) - Rated 14 Feb 2017
81 53% Dogville (2003) - Rated 14 Feb 2017
80 46% A Time for Drunken Horses (2000) - Rated 13 Feb 2017
83 63% Turtles Can Fly (2004) - Rated 13 Feb 2017
85 73% Top Secret! (1984) - Rated 13 Feb 2017