patleakas

patleakas
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2013
Location: Bs As, Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 68% The Prestige (2006) - Rated 20 Aug 2014
85 68% Inception (2010) - Rated 20 Aug 2014
75 54% Fido (2007) - Rated 17 Nov 2013
90 82% Shaun of the Dead (2004) - Rated 17 Nov 2013
85 68% Hot Fuzz (2007) - Rated 17 Nov 2013
90 82% The Thing (1982) - Rated 17 Nov 2013
50 23% Psycho (1960) - Rated 17 Nov 2013
15 8% Last Year at Marienbad (1961) - Rated 17 Nov 2013
90 82% The Iron Giant (1999) - Rated 17 Nov 2013
15 8% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 17 Nov 2013