pato

pato
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2013
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

12 21% The Terminator (1984) - Rated 12 Nov 2013
92 75% Memento (2001) - Rated 12 Nov 2013
30 28% Titanic (1997) - Rated 12 Nov 2013
50 34% A Clockwork Orange (1971) - Rated 12 Nov 2013
4% The Sound of Music (1965) - Rated 12 Nov 2013
10 15% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 12 Nov 2013
92 75% Crash (2005) - Rated 12 Nov 2013
95 87% The Matrix (1999) - Rated 12 Nov 2013
10 15% Ice Age (2002) - Rated 12 Nov 2013
85 41% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 12 Nov 2013