Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
patod1994

Movie Buff - 206 Film Ratings

Member Since: Aug 14, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out patod1994's...
82 57% Logan Lucky (2017) - Aug 14, 2018
88 77% Shaun of the Dead (2004) - Aug 14, 2018
60 9% Fight Club (1999) - Aug 14, 2018
87 73% The Trial of Joan of Arc (1962) - Aug 14, 2018
89 80% Jaws (1975) - Aug 14, 2018
74 26% Twilight Zone: The Movie (1983) - Aug 14, 2018
84 62% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 14, 2018
90 85% Lincoln (2012) - Aug 14, 2018
83 59% An American Werewolf in London (1981) - Aug 14, 2018
80 50% Small Soldiers (1998) - Aug 14, 2018