patriciamaro

patriciamaro
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 26 Jan 2018
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 22% The Usual Suspects (1995) - Rated 26 Jan 2018
80 14% Nine Lives (2005) - Rated 26 Jan 2018
89 58% American Beauty (1999) - Rated 26 Jan 2018
80 14% The Dinner Game (1998) - Rated 26 Jan 2018
80 14% The Notebook (2004) - Rated 26 Jan 2018
82 22% Blue Valentine (2010) - Rated 26 Jan 2018
89 58% Gangs of New York (2002) - Rated 26 Jan 2018
95 92% Schindler's List (1993) - Rated 26 Jan 2018
85 31% Big Fish (2003) - Rated 26 Jan 2018
80 14% Gosford Park (2001) - Rated 26 Jan 2018