patrick227

patrick227
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2014
Location: Austria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 48% Anchorman 2: The Legend Continues (2013) - Rated 02 Jul 2014
90 75% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 02 Jul 2014
70 21% Nosferatu (1922) - Rated 23 Jun 2014
90 75% Amélie (2001) - Rated 23 Jun 2014
85 48% The Blues Brothers (1980) - Rated 09 Jun 2014
85 48% Crossroads (1986) - Rated 09 Jun 2014
85 48% Gravity (2013) - Rated 09 Jun 2014
85 48% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 09 Jun 2014
85 48% WALL·E (2008) - Rated 09 Jun 2014
85 48% V for Vendetta (2006) - Rated 09 Jun 2014