patrickaaron

patrickaaron
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 02 Jul 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 45% Solo: A Star Wars Story (2018) - Rated 02 Jul 2021
95 90% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 02 Jul 2021
90 65% Back to the Future (1985) - Rated 02 Jul 2021
65 5% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 02 Jul 2021
75 20% The Road Warrior (1981) - Rated 02 Jul 2021
90 65% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 02 Jul 2021
75 20% Burn After Reading (2008) - Rated 02 Jul 2021
95 90% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 02 Jul 2021
90 65% Equilibrium (2002) - Rated 02 Jul 2021
80 35% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 02 Jul 2021