patrikjuhasz

patrikjuhasz
Movie Buff - 151 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2016
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 10% The Mask (1994) - Rated 15 Nov 2016
85 74% Big Hero 6 (2014) - Rated 04 Nov 2016
86 81% The Da Vinci Code (2006) - Rated 04 Nov 2016
88 83% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 04 Nov 2016
82 65% I Am Legend (2007) - Rated 04 Nov 2016
80 51% Saving Mr. Banks (2013) - Rated 04 Nov 2016
95 92% Reservoir Dogs (1992) - Rated 04 Nov 2016
80 51% Hotel Transylvania (2012) - Rated 04 Nov 2016
88 83% John Wick (2014) - Rated 04 Nov 2016
85 74% Men in Black (1997) - Rated 04 Nov 2016