paucesio

paucesio
Movie Buff - 192 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2016
Location: Uruguay
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 49% The Mummy (2017) - Rated 22 Aug 2017
65 20% A Cure for Wellness (2017) - Rated 22 Aug 2017
85 62% Jurassic World (2015) - Rated 22 Aug 2017
96 96% Atypical (2017) - Rated 22 Aug 2017
70 25% Pinocchio (1940) - Rated 22 Aug 2017
50 12% Gothika (2003) - Rated 22 Aug 2017
85 62% Antz (1998) - Rated 22 Aug 2017
80 49% The Sixth Sense (1999) - Rated 15 Aug 2017
55 14% Birdman (2014) - Rated 15 Aug 2017
78 44% Something's Gotta Give (2003) - Rated 15 Aug 2017