paulg316

paulg316
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 89% Strangers on a Train (1951) - Rated 04 Jul 2017
85 80% Logan (2017) - Rated 04 Jul 2017
65 26% The Lion King (1994) - Rated 04 Jul 2017
95 95% The Graduate (1967) - Rated 04 Jul 2017
85 80% Groundhog Day (1993) - Rated 04 Jul 2017
80 60% Stop Making Sense (1984) - Rated 04 Jul 2017
95 95% Superbad (2007) - Rated 04 Jul 2017
2% The Passion of the Christ (2004) - Rated 04 Jul 2017
40 15% Rush Hour 2 (2001) - Rated 04 Jul 2017
85 80% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 04 Jul 2017