paulkinsey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out paulkinsey's...
92 88% | Sing Street (2016) - Rated 12 Feb 2018 |
94 94% | Arrival (2016) - Rated 12 Feb 2018 |
89 75% | American Graffiti (1973) - Rated 12 Feb 2018 |
88 69% | Best in Show (2000) - Rated 12 Feb 2018 |
86 55% | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 12 Feb 2018 |
85 49% | Closer (2004) - Rated 12 Feb 2018 |
81 28% | Superman Returns (2006) - Rated 12 Feb 2018 |
84 43% | Bandits (2001) - Rated 12 Feb 2018 |
86 55% | The Color of Money (1986) - Rated 12 Feb 2018 |
65 5% | Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 12 Feb 2018 |