paulp217

paulp217
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 64% Brazil (1985) - Rated 07 Nov 2020
80 89% Captain Marvel (2019) - Rated 07 Nov 2020
80 89% The Karate Kid (1984) - Rated 07 Nov 2020
75 64% Super Size Me (2004) - Rated 07 Nov 2020
75 64% Mission: Impossible (1996) - Rated 07 Nov 2020
70 34% Dangerous Liaisons (1988) - Rated 07 Nov 2020
75 64% Ant-Man and the Wasp (2018) - Rated 07 Nov 2020
80 89% Thor: The Dark World (2013) - Rated 07 Nov 2020
75 64% The Notebook (2004) - Rated 07 Nov 2020
70 34% War of the Worlds (2005) - Rated 07 Nov 2020