paulseggs

paulseggs
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

42 22% Mid90s (2018) - Rated 01 Jan 2019
52 37% Everybody Knows (2018) - Rated 30 Dec 2018
77 85% Isle of Dogs (2018) - Rated 27 Dec 2018
65 50% Cold War (2018) - Rated 27 Dec 2018
85 97% Roma (2018) - Rated 27 Dec 2018
50 30% Mandy (2018) - Rated 27 Dec 2018
40 15% We the Animals (2018) - Rated 27 Dec 2018
77 85% Le monde est à toi (2018) - Rated 27 Dec 2018
65 50% Happy as Lazzaro (2018) - Rated 27 Dec 2018
75 75% Climax (2018) - Rated 27 Dec 2018