PaulWalrus
Bio: I like-a the movies.
Recent Ratings
Check out PaulWalrus's...
70 9% | The Wall (2017) - Rated 19 Aug 2017 |
88 66% | Dunkirk (2017) - Rated 14 Aug 2017 |
90 79% | Lincoln (2012) - Rated 06 Aug 2017 |
89 72% | Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 06 Aug 2017 |
80 36% | The Babadook (2014) - Rated 06 Aug 2017 |
90 79% | The Matrix (1999) - Rated 06 Aug 2017 |
92 87% | Toy Story (1995) - Rated 06 Aug 2017 |
93 91% | WALL·E (2008) - Rated 06 Aug 2017 |
82 44% | Philadelphia (1993) - Rated 06 Aug 2017 |
77 29% | Juno (2007) - Rated 06 Aug 2017 |