pavalk6@gmail.com

pavalk6gmailcom
Movie Buff - 199 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2024
Location: Ukraine

more Recent Ratings

Check out pavalk6@gmail.com's...

100 84% Ordinary People (1980) - Rated 09 Jun 2024
90 35% The Firm (1993) - Rated 26 Mar 2024
80 9% The Martian (2015) - Rated 05 Mar 2024
100 84% Dune: Part Two (2024) - Rated 05 Mar 2024
100 84% Aladdin (1994) - Rated 18 Feb 2024
95 58% Frozen (2013) - Rated 18 Feb 2024
95 58% The Haunting of Hill House (2018) - Rated 18 Feb 2024
100 84% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 18 Feb 2024
100 84% Princess Mononoke (1997) - Rated 18 Feb 2024
70 4% Love & Death (2023) - Rated 18 Feb 2024