We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
paverase

Film Freak - 625 Film Ratings

Member Since: Apr 8, 2021

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out paverase's...
80 43% Whiplash (2014) - Sep 23, 2021
85 74% Night on Earth (1991) - Sep 23, 2021
70 12% Animal Factory (2000) - Sep 04, 2021
85 74% Insomnia (2002) - Aug 10, 2021
80 43% The Damned United (2009) - Aug 09, 2021
75 20% Die Hard (1988) - Aug 08, 2021
85 74% Time (2021) - Jul 27, 2021
80 43% Labyrinth of Lies (2014) - Jul 22, 2021
80 43% How to Become a Tyrant (2021) - Jul 18, 2021
75 20% Darkest Hour (2017) - Jul 17, 2021