paviman

paviman
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2020

more Recent Ratings

95 87% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 05 Aug 2020
95 87% The Dark Knight (2008) - Rated 05 Aug 2020
85 53% Batman: Under the Red Hood (2010) - Rated 05 Aug 2020
98 96% Batman Begins (2005) - Rated 05 Aug 2020
75 18% Son of Batman (2014) - Rated 05 Aug 2020
85 53% Vice Principals (2016) - Rated 05 Aug 2020
80 31% Rick and Morty (2013) - Rated 05 Aug 2020
90 75% The Punisher (2017) - Rated 05 Aug 2020
85 53% Game of Thrones (2011) - Rated 05 Aug 2020
85 53% Brooklyn Nine-Nine (2013) - Rated 05 Aug 2020