paw787878

paw787878
Movie Buff - 174 Film Ratings
Member Since: 10 Jul 2017
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 77% Life as We Know It (2010) - Rated 11 Jul 2017
85 77% Central Intelligence (2016) - Rated 11 Jul 2017
88 88% Sausage Party (2016) - Rated 11 Jul 2017
89 91% The Edge of Seventeen (2016) - Rated 11 Jul 2017
90 94% Arrival (2016) - Rated 11 Jul 2017
15 5% King Kong (2005) - Rated 11 Jul 2017
15 5% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 11 Jul 2017
15 5% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 11 Jul 2017
15 5% The Matrix (1999) - Rated 11 Jul 2017
10 1% 12 Years a Slave (2013) - Rated 11 Jul 2017