Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pawnsplat

Movie Buff - 154 Film Ratings

Member Since: Jan 20, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out pawnsplat's...
80 38% Se7en (1995) - Jan 24, 2018
95 88% Fight Club (1999) - Jan 20, 2018
85 57% Superman Returns (2006) - Jan 20, 2018
95 88% Star Trek Into Darkness (2013) - Jan 20, 2018
85 57% Alien: Resurrection (1997) - Jan 20, 2018
80 38% Rain Man (1988) - Jan 20, 2018
80 38% V for Vendetta (2006) - Jan 20, 2018
95 88% The Fifth Element (1997) - Jan 20, 2018
85 57% A Knight's Tale (2001) - Jan 20, 2018
90 75% Starship Troopers (1997) - Jan 20, 2018