payne21

payne21
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 05 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Movie Buff

more Recent Ratings

52% Before Sunset (2004) - Rated 05 May 2017
20% X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 05 May 2017
20% Back to the Future Part III (1990) - Rated 05 May 2017
52% Along Came Polly (2004) - Rated 05 May 2017
52% Black Hawk Down (2001) - Rated 05 May 2017
85% The Imitation Game (2014) - Rated 05 May 2017
85% Sherlock Holmes (2009) - Rated 05 May 2017
52% Fight Club (1999) - Rated 05 May 2017
52% The Descendants (2011) - Rated 05 May 2017
52% Back to the Future Part II (1989) - Rated 05 May 2017