Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
payne2fall

Flick Fan - 41 Film Ratings

Member Since: Nov 10, 2018

Location: Poland

more Recent Ratings
Check out payne2fall's...
96 78% Back to the Future Part III (1990) - Nov 10, 2018
95 58% Back to the Future Part II (1989) - Nov 10, 2018
95 58% Requiem for a Dream (2000) - Nov 10, 2018
96 78% Gladiator (2000) - Nov 10, 2018
98 91% Intouchables (2011) - Nov 10, 2018
98 91% All That Jazz (1979) - Nov 10, 2018
96 78% Inside Job (2010) - Nov 10, 2018
95 58% Bridge of Spies (2015) - Nov 10, 2018
96 78% Enemy at the Gates (2001) - Nov 10, 2018
97 86% Ida (2014) - Nov 10, 2018