payola

payola
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 25 Sep 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 95% Lean on Me (1989) - Rated 25 Sep 2017
75% Hereafter (2010) - Rated 25 Sep 2017
55% The Curse of the Jade Scorpion (2001) - Rated 25 Sep 2017
85% The Towering Inferno (1974) - Rated 25 Sep 2017
65% Blue Jasmine (2013) - Rated 25 Sep 2017
45% Thumbsucker (2005) - Rated 25 Sep 2017
35% Kiraci (1987) - Rated 25 Sep 2017
25% 2012 (2009) - Rated 25 Sep 2017
15% The Untouchables (1987) - Rated 25 Sep 2017
5% Saturday Night and Sunday Morning (1960) - Rated 25 Sep 2017