pazdernik

pazdernik
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 53% Saving Private Ryan (1998) - Rated 10 Aug 2018
97 68% When We Were Kings (1996) - Rated 10 Aug 2018
98 82% Apocalypse Now (1979) - Rated 10 Aug 2018
98 82% The Usual Suspects (1995) - Rated 10 Aug 2018
92 23% JFK (1991) - Rated 10 Aug 2018
97 68% The Ladykillers (1955) - Rated 10 Aug 2018
96 53% Seven Days in May (1964) - Rated 10 Aug 2018
96 53% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 10 Aug 2018
97 68% Roman Holiday (1953) - Rated 10 Aug 2018
95 40% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 10 Aug 2018