pbodq

pbodq
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2008
Location: Warsaw, Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 17% Blazing Saddles (1974) - Rated 01 Dec 2008
90 82% Men in Black (1997) - Rated 01 Dec 2008
80 63% The Beach (2000) - Rated 01 Dec 2008
90 82% Just Visiting (2001) - Rated 01 Dec 2008
75 50% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 28 Nov 2008
50 9% Grease (1978) - Rated 28 Nov 2008
70 35% The Filth and the Fury (2000) - Rated 28 Nov 2008
80 63% Die Hard (1988) - Rated 28 Nov 2008
45 5% The Lion King (1994) - Rated 28 Nov 2008
55 14% Shrek (2001) - Rated 28 Nov 2008