pborges.us

pborgesus
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 03 Dec 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 60% Cloud Atlas (2012) - Rated 03 Dec 2017
50 10% Se7en (1995) - Rated 03 Dec 2017
95 60% Seven Years in Tibet (1997) - Rated 03 Dec 2017
100 84% Groundhog Day (1993) - Rated 03 Dec 2017
30 2% The Tree of Life (2011) - Rated 03 Dec 2017
50 10% Pulp Fiction (1994) - Rated 03 Dec 2017
100 84% Arrival (2016) - Rated 03 Dec 2017
95 60% Wings of Desire (1987) - Rated 03 Dec 2017
100 84% The Usual Suspects (1995) - Rated 03 Dec 2017
85 34% Adaptation. (2002) - Rated 03 Dec 2017