Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pboyd

Flick Fan - 40 Film Ratings

Member Since: Apr 18, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
90 76% The Tin Drum (1979) - Jan 02, 2021
85 32% Finding Nemo (2003) - Jan 02, 2021
89 60% Blazing Saddles (1974) - Aug 02, 2020
91 85% Interstellar (2014) - Aug 02, 2020
88 46% Monsters, Inc. (2001) - Aug 02, 2020
90 76% You Can't Take It with You (1938) - Jul 17, 2020
91 85% Au revoir les enfants (1987) - Jul 17, 2020
90 76% Le Samouraï (1967) - Jul 17, 2020
89 60% The Big Sleep (1946) - Jul 17, 2020
89 60% Skyfall (2012) - Jul 17, 2020