pbraves

pbraves
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 72% Birdman (2014) - Rated 05 Oct 2019
94 59% Mandy (2018) - Rated 05 Oct 2019
90 45% Dogtooth (2009) - Rated 10 Sep 2019
90 45% The Favourite (2018) - Rated 10 Sep 2019
88 22% The Lobster (2015) - Rated 10 Sep 2019
89 31% Reservoir Dogs (1992) - Rated 10 Sep 2019
87 13% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 10 Sep 2019
86 4% Pulp Fiction (1994) - Rated 10 Sep 2019
100 90% The Draughtsman's Contract (1982) - Rated 10 Sep 2019
100 90% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 10 Sep 2019