pcrv

pcrv
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2016
Location: Venezuela
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 77% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 30 Aug 2016
100 77% American Beauty (1999) - Rated 26 Aug 2016
90 45% The Martian (2015) - Rated 26 Aug 2016
100 77% A Separation (2011) - Rated 26 Aug 2016
95 54% Boyhood (2014) - Rated 26 Aug 2016
100 77% The Hunt (2012) - Rated 26 Aug 2016
90 45% 4 Months, 3 Weeks and 2 Days (2007) - Rated 26 Aug 2016
100 77% Children of Men (2006) - Rated 26 Aug 2016
100 77% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 26 Aug 2016
100 77% Nebraska (2013) - Rated 26 Aug 2016