Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pdHXgd

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Aug 10, 2019

more Recent Ratings
100 67% Logan Lucky (2017) - Aug 10, 2019
100 67% Spirited Away (2001) - Aug 10, 2019
80 26% Thief (1981) - Aug 10, 2019
100 67% Unbreakable (2000) - Aug 10, 2019
100 67% Split (2017) - Aug 10, 2019
100 67% The Godfather (1972) - Aug 10, 2019
65 2% District 9 (2009) - Aug 10, 2019
100 67% The Shawshank Redemption (1994) - Aug 10, 2019
70 11% From Dusk Till Dawn (1996) - Aug 10, 2019
70 11% 21 Jump Street (2012) - Aug 10, 2019