Pdmaessc

pdmaessc
Movie Buff - 304 Film Ratings
Member Since: 01 Apr 2013
Location: Belgium

more Recent Ratings

Check out Pdmaessc's...

88 76% Strangers on a Train (1951) - Rated 01 Mar 2014
35 12% Meet Joe Black (1998) - Rated 17 Feb 2014
65 30% 9 (2009) - Rated 17 Feb 2014
85 69% Meshes of the Afternoon (1943) - Rated 17 Feb 2014
72 41% The Machinist (2004) - Rated 17 Feb 2014
65 30% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 17 Feb 2014
74 44% Milk (2008) - Rated 08 Feb 2014
45 15% Grease (1978) - Rated 30 Jan 2014
82 62% I'm Not There (2007) - Rated 30 Jan 2014
79 55% The Great Train Robbery (1903) - Rated 26 Jan 2014