Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pdumhu

Flick Fan - 66 Film Ratings

Member Since: Apr 12, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
93 58% Crossfire Trail (2001) - Apr 12, 2019
97 90% Monte Walsh (2003) - Apr 12, 2019
95 76% Convoy (1978) - Apr 12, 2019
90 40% The Quick and the Dead (1987) - Apr 12, 2019
91 52% Road House (1989) - Apr 12, 2019
90 40% Conagher (1991) - Apr 12, 2019
93 58% Gettysburg (1993) - Apr 12, 2019
95 76% Tombstone (1993) - Apr 12, 2019
93 58% Purgatory (1999) - Apr 12, 2019
93 58% You Know My Name (1999) - Apr 12, 2019