pecanac

pecanac
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2022
Location: zagreb, Croatia

more Recent Ratings

80 39% Le Signe du lion (1962) - Rated 25 Jul 2022
78 32% Suzanne's Career (1963) - Rated 25 Jul 2022
98 76% The Girl at the Monceau Bakery (1963) - Rated 25 Jul 2022
70 19% Nadja in Paris (1964) - Rated 25 Jul 2022
60 8% Une étudiante d'aujourd'hui (1966) - Rated 25 Jul 2022
99 83% The Collector (1967) - Rated 25 Jul 2022
100 92% My Night at Maud's (1969) - Rated 25 Jul 2022
100 92% Claire's Knee (1970) - Rated 25 Jul 2022
97 69% Chloe in the Afternoon (1972) - Rated 25 Jul 2022
68 16% The Aviator's Wife (1981) - Rated 25 Jul 2022