pechorin

pechorin
Movie Buff - 211 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 51% The Awful Truth (1937) - Rated 04 Apr 2012
75 66% (1963) - Rated 31 Mar 2012
80 80% The Return (2003) - Rated 29 Mar 2012
80 80% It Happened One Night (1934) - Rated 28 Mar 2012
70 51% Hiroshima mon amour (1959) - Rated 27 Mar 2012
40 5% Last Year at Marienbad (1961) - Rated 26 Mar 2012
80 80% Make Way for Tomorrow (1937) - Rated 26 Mar 2012
70 51% The Burmese Harp (1956) - Rated 26 Mar 2012
75 66% The Lives of Others (2006) - Rated 26 Mar 2012
70 51% Singin' in the Rain (1952) - Rated 26 Mar 2012