We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

PedroPT

pedropt width="90" height="120"

Celluloid Junkie - 4381 Film Ratings

Member Since: Nov 8, 2022

Location: Portugal

more Recent Ratings

70 65% Kindergarten Cop (1990) - Nov 08, 2022
80 88% Jacob's Ladder (1990) - Nov 08, 2022
80 88% The Hunt for Red October (1990) - Nov 08, 2022
70 65% Home Alone (1990) - Nov 08, 2022
70 65% Seven Days (2007) - Nov 08, 2022
60 32% The Experiment (2010) - Nov 08, 2022
50 10% Gremlins 2: The New Batch (1990) - Nov 08, 2022
90 97% Goodfellas (1990) - Nov 08, 2022
70 65% The Godfather: Part III (1990) - Nov 08, 2022
80 88% Flatliners (1990) - Nov 08, 2022