pedroserpas

pedroserpas
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2017
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: hh

more Recent Ratings

84 38% Miller's Crossing (1990) - Rated 08 Nov 2017
65 3% Layer Cake (2004) - Rated 08 Nov 2017
82 25% Groundhog Day (1993) - Rated 08 Nov 2017
95 79% Goodfellas (1990) - Rated 08 Nov 2017
89 55% The Wrestler (2008) - Rated 08 Nov 2017
83 32% Before the Devil Knows You're Dead (2007) - Rated 07 Nov 2017
96 85% Magnolia (1999) - Rated 07 Nov 2017
75 11% Akira (1988) - Rated 07 Nov 2017
82 25% Incendies (2010) - Rated 07 Nov 2017
93 70% Forrest Gump (1994) - Rated 07 Nov 2017